Знайомство з чоловіком

Дуже важливо знайти саме свого чоловіка, який був народжений для того, щоб бути з вами. На нашому сайті є така можливість.

Як справити гарне перше враження?

Дуже важливо поставити у своєму профайлі актуальне і привабливе фото. Чим більше буде у вас позитивних фотографій, тим більше у вас з'явиться шансів! Не варто економити на гарних знімках! Фотографуйтесь всюди, з різних ракурсів, на фотоапарат, телефон, камеру!

Не обов'язково замовляти послуги професійного фотографа або іти в студію. Запросіть до себе додому подругу або ідіть із нею в парк, і ви зможете зробити гарні фотографії на телефон чи фотоапарат. Фото будуть найкращими і, що найважливіше, природними. Чоловік повинен бачити Вашу природну красу і оцінити її. Це не секрет, що всі “чоловіки люблять очима”.

Щоб виділятися з натовпу, додайте найгарнішу фотографію профілю. У нашому сучасному світі фотографії – найкращий спосіб привернути до себе увагу чоловіків. Ваша основна фотографія повинна бути приголомшливою, тобто здатною привернути увагу чоловіка хоча б на мить! Перш ніж прочитати вашу анкету, чоловік дивиться на фотографію вашої анкети. Ви також можете редагувати зображення, щоб оптимізувати Вашу фотографію профілю. Не забувайте, що перше враження завжди є найважливішим.

Більше фотографій – більше шансів, що чоловік зверне увагу саме на Вас. Ви, дівчата, такі ж, як і чоловіки, і також дивитесь на їх фотографії. Ви також не можете оцінити зовнішність і характер чоловіка, якщо в нього тільки одна фотографія. У чоловіків такі ж бажання, вони хочуть бачити побільше ваших природних і нових фотографій.

Важливу роль в успішному пошуку партнера відіграє ваше відео. Побачивши на вашій сторінці відеоролик, чоловік більше зацікавиться вами. Він зможе побачити, що ви є реальною людиною, яка докладає багато зусиль для того, щоб знайти собі партнера. Ви зможете завоювати серце чоловіка, якщо він буде знати якою ви є насправді. Як ви виглядаєте, як посміхаєтесь, як розмовляєте і рухаєтесь. Ви можете додати відео у вашому меню користувача, і також, можливо, що наше агентство запропонує вам відеозйомку.

Напишіть цікавий текст про себе і про чоловіка, якого Ви шукаєте. І це, безсумнівно, допоможе у ваших пошуках.

Особливості нашого сайту

Ми створюємо просту та ефективну допомогу – матчмейкінг на відстані, і це матчмейкінг за допомогою фаворитів. Це працює наступним чином. Як тільки Ви підписалися, Ви можете переглядати всю базу чоловіків, і можете додавати у свої фаворити. Якщо чоловік додав Вас також у свої фаворити, виникне взаємність, у вас з'явиться Ваш фанат і утвориться пара. Ви легко можете знайти свою пару у списку фанатів і фаворитів у меню користувача. Більше того, дуже важливо пошукати фаворитів чоловіків і додати їх у свої фаворити. Тому що, чим більше фаворитів є у вас, тим більше шансів знайти свою пару. Це чудовий і спонтанний спосіб – щоб кожен знайшов свою пару і Ви познайомилися один з одним.

Іншою особливістю нашого сайту є те, що наші клієнти мають можливість спілкуватись тут, як у соціальній мережі. Краще всього почати спілкування з декількома чоловіками. Таким чином, ви зможете уникнути розчарування. Ви можете “Надіслати інтерес”, і таким чином дізнатися, чи взаємна симпатія, яку ви проявляєте до певного чоловіка. Ще ви можете почати переписку, використавши “Надіслати повідомлення”. Все листування, що відбувається на нашому сайті, перевіряється і перекладається для тих людей, які не володіють іноземними мовами.

Якщо ви переписуєтесь певний час з одним і тим же чоловіком, і хочете дізнатись один про одного більше, ви можете скористатись нашою послугою чат або відео чат. Таким чином, ви зможете в реальному часі побачити того, з ким ви маєте справу.

Перша зустріч

Якщо у вас виникли серйозні відносини з кимось із наших чоловіків, всі вони серйозно налаштовані і готові приїхати до України, щоб зустрітися з вами особисто і дізнатися, чи підходите ви один одному. Наше агентство допомагає в організації першої зустрічі. Ми також надаємо послуги перекладача для тих пар, які не володіють однією мовою.

Ви можете прочитати більше інформації про наші послуги і функції нашого сайту на нашій сторінці послуг. Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися за допомогою до нашого представника в Україні, вона буде рада вам допомогти.


Назад