Ontmoet vele vrouwen op onze datingreis naar Oekraine

Ben jij op zoek naar een leuke, lieve, zorgzame en mooie vrouw voor een warme en liefdevolle relatie? 

Bedenk je dan eens... hoe leuk zou je het vinden om hiervoor vrouwen te gaan ontmoeten in Kiev, Oekraïne?

En hoe waardevol zou het voor je kunnen zijn als je dat onder de begeleiding zou doen van enkele ervaren personen? Klinkt dit als iets interessants? 

Ga dan met ons mee op onze Datingreis naar Kiev!

Dit wordt een compleet verzorgde en zéér waardevolle vijfdaagse reis!

Je krijgt de mogelijkheid om in een comfortabele sfeer vele dames te gaan ontmoeten, interacties aan te gaan, afspraakjes in te plannen en...wie weet ontstaat er wel iets moois tussen jou en een prachtige Oekraïense dame...

Ja! Ik wil mee naar Kiev, wat nu?

Als jij aangeeft dat je mee wilt en je hebt jouw plaats bemachtigd, dan krijg je het volgende:

 • Als kick off krijg je als voorbereiding op je reis een paar zéér belangrijke webinars!
  Ronald en Aleksandra zullen uiterst belangrijke informatie met je delen welke gaan bijdragen aan een groter succes in Kiev. Zo zal jouw ervaring volledig gemaximaliseerd gaan worden.
 • Je krijgt direct en volledig gratis honderd credits!
  Deze kun je gebruiken om met de dames op onze website te gaan schrijven. Zo kun je vooraf al kennis met ze maken en ze laten weten dat je eraan komt. Zo zul je meer waarde halen uit jouw tijd in Kiev en de ontmoetingen met de dames.
 • Dating evenementMiddels de matching worden jouw kansen vergroot!
  Voorafgaand aan je reis geef je jouw lijst met favoriete dames aan ons door. Wij benaderen deze dames en nodigen diegene uit voor de datingavonden die jouw profiel leuk vonden. Hierdoor zal je tijdens de reis dames gaan ontmoeten, waarmee je een verhoogde kans van slagen hebt. Mochten deze dames ver van Kiev wonen dan is dat geen probleem, want wij verzorgen dan hun treintickets en overnachting.
 • Taxi transfer van en naar het vliegveld in Kiev!
  Jij zult je niet hoeven druk maken over het vinden en betalen van een taxi chauffeur of het uitleggen waar deze heen moet rijden. Dit wordt namelijk allemaal voor je geregeld. Jouw chauffeur staat bij de aankomsthal op je te wachten!
 • Verblijf in een comfortabel hotel in het hart van Kiev!
  Op basis van 4 nachten en inclusief ontbijt!
 • Je wordt persoonlijk begeleid door Ronald en zijn team!
  Je krijgt praktische en belangrijke tips die voor een aangename reis en verblijf gaan zorgen. Zo zul je niet tegen de veel voorkomende obstakels aanlopen en optimaal kunnen genieten van het contact met de Oekraïense dames van jouw keuze.
 • Ontvangst en briefing na aankomst in het hotel!
  De avond van aankomst zullen we gebruiken om het programma met je door te nemen en je op de hoogte te stellen van enkele belangrijke “weetjes”.
 • Zéér waardevolle Workshops!
  Dit is een uniek onderdeel aangezien wij wereldwijd de enige zijn die dit aan haar gasten aanbiedt. Wij zullen op locatie aanwezig zijn om belangrijke informatie met je te delen. Onze kennis over de verschillen in cultuur gedreven “dating etiquette” zal zeer krachtig blijken. Wij zullen er mede zorg voor dragen dat jij het meeste haalt uit jouw tijd in Kiev.
 • Dating evenementTwee speciaal georganiseerde datingavonden!
  Je zal vele dames van ons bureau gaan ontmoeten. Door de aanwezigheid van tolken zal je onbelemmerd gaan communiceren met de vele aanwezige dames.
 • 1 op 1 afspraakjes maken tijdens je verblijf!
  Met de dames die je tijdens de datingavonden ontmoet zul je natuurlijk gaan afspreken om elkaar beter te leren kennen.
 • Meer dames ontmoeten!
  En als bonus, kun je de dames van ons bureau ontmoeten die dat weekend naar onze speciaal georganiseerde fotoshoot komen en die de mannen van deze datingreis willen ontmoeten. Wij willen daar de gelegenheid voor aanbieden zodat jullie met elkaar kunnen kennismaken onder het genot van een kopje thee of koffie.
 • Onder begeleiding de stad verkennen!
  Bezoeken van culturele bezienswaardigheden en geschikte uitgaansgelegenheden. Deze en andere activiteiten zullen een zeer welkome aanvulling geven aan het programma.
 • Een fotosessie met een bekwame fotograaf!
  Hoe leuk zou het zijn om eens enkele goede en mooie foto’s van je zelf te hebben? De foto’s kun je bijvoorbeeld gebruiken voor jouw profiel op de site of voor andere doeleinden.
 • Optrekken met een groep van gelijkgestemde mannen!
  Tijdens zo’n ervaring als deze zul je nieuwe vrienden gaan maken. Hiermee zul je jouw ervaringen gaan delen, activiteiten ondernemen en plezier mee gaan beleven.
 • Een afsluitend diner!
  Op zondagavond een afscheidsdiner voor de deelnemers en ons team. Je kunt jouw favoriete dame uitnodigen voor dit diner.

Kortom, dit wordt een ervaring die je nooit meer gaat vergeten!

Beslis dan ook gewoon direct dat je van deze unieke mogelijkheid gebruik gaat maken en onderneem vervolgens actie! We hebben de dames inmiddels al enkele hints gegeven dat we dit gaan organiseren en de reacties waren werkelijk overweldigend en zéér positief! De dames kijken er werkelijk naar uit om jou te ontmoeten!

Waar en wanneer vindt deze datingreis plaats?

Het zal gehouden worden in Oekraïne te Kiev. We willen deze vijfdaagse reis in juni plannen. Het is mogelijk om je verblijf te verlengen, wij kunnen hier voor zorgen.

Wie organiseren en begeleiden deze datingreis

Wij als datingbureau Dating Women Ukraine zullen deze reis organiseren. Wij zullen een kwalitatieve en waardevolle programma verzorgen tijdens deze reis. Meer informatie over ons datingbureau kun je vinden op de pagina’s: ‘Ons relatiebureau’, ‘Over ons’ en ‘Onze agent in Oekraïne’.

Over de vrouwen die je zult gaan ontmoeten

Dating evenementElke dame die zich registreert op onze website krijgt standaard een interview met de representatieve van ons bureau. De vrouwen van ons bureau hebben gemeen dat ze oprecht op zoek zijn naar een man voor een serieuze relatie. Deze vrouwen hechten veel waarde aan het ontmoeten van een man. Vandaar dat zij heel enthousiast hebben gereageerd om te komen naar onze datingavonden. Jij hebt nu de mogelijkheid om ze te ontmoeten op een plezierige wijze en in de juiste omgeving. Je kunt zelf ook invloed hebben op wie er komt, want je kunt dames uitnodigen op onze website voor de datingavonden.

Je verblijft in het volgende hotel

Je zult gaan verblijven in een comfortabele accommodatie met gratis WiFi en een 24-uursreceptie. Het is een kwalitatieve hotel en op een ideale locatie gevestigd. Het hotelverblijf is inclusief ontbijt. Je krijgt de ‘Comfort’ tweepersoonskamer toebedeeld, dit is een middenklasse kamer in dit hotel. En op basis dat je alleen verblijft in deze kamer, je hoeft het dus niet met een ander te delen. Wil je wel met twee personen op een kamer, dan kan dat ook en dan krijg je een navenante korting op je reissom.

Het boeken van je vliegtickets

Wij raden het aan om niet te lang te wachten met het boeken van je vliegtickets. Omdat naarmate de tijd vordert, de tickets duurder kunnen worden en de keuze beperkter. De kosten van het boeken van je vliegtickets zijn voor eigen rekening. Wij kunnen jou wel assisteren en adviseren bij het boeken ervan, zodat je een goede keuze kunt maken.

Nog even alle punten op een rijtje

Om je een goed overzicht te geven en je te laten zien hoe waardevol deze reis voor jou kunt zijn als je deelneemt.

Wat is inbegrepen in de datingreis:
• Als voorbereiding op je reis een tweetal webinars van Ronald en Aleksandra
• 100 credits voor de communicatie met de dames op onze website
• Middels de matching worden dames uitgenodigd voor de datingavonden
• Voor de dames die van ver komen, verzorgen wij hun treintickets en overnachting
• Transfer van en naar het vliegveld in Kiev
• Verblijf in een comfortabel hotel in het hart van Kiev. Op basis van 4 nachten, inclusief ontbijt
• Twee speciaal georganiseerde datingavonden
• Het hebben van 1 op 1 afspraakjes met dames van de datingavonden
• Het ontmoeten van dames die komen naar onze georganiseerde fotoshoot
• Begeleiding tijdens je reis van ons team
• Workshops van ons team die het optimale halen uit het daten met Oekraïense vrouwen
• Een fotosessie met een bekwame fotograaf
• Bezoek van bezienswaardigheden en andere activiteiten
• Een afscheidsdiner waarvoor je jouw favoriete dame kunt uitnodigen

Wat is inbegrepen tijdens de datingavonden:
• Je ontmoet vele oprechte, serieuze en vrijgezelle Oekraïense dames
• Groeps-speeddating waarbij je per toerbeurt met een aantal dames zult kennismaken
• Ruime gelegenheid om in gesprek te komen met dames en ze beter te leren kennen
• Je bent vrij om deze dames uit te nodigen voor 1 op 1 afspraakjes
• Tolken aanwezig die ervoor zorgen dat er geen taalbarrières zullen zijn
• Muziek, eten en drank

Wat is niet inbegrepen?
Het overige is dus niet inbegrepen, en is dus voor eigen kosten. Denk bijvoorbeeld aan je vliegtickets, taxi ritten, tolk bij een 1 op 1 afspraakje, maar ook je lunches, diners, drank en versnaperingen buiten de datingavonden en afscheidsdiner om. Het is dus nodig om zakgeld (vanaf ongeveer Euro 75) bij je te hebben voor uitgaven tijdens je reis.

De aanschafprijs en aanbetaling van deze georganiseerde datingreis

De totaalprijs van deze verzorgde datingreis bedraagt EUR 695 en is inclusief BTW. Je kunt een vroegboekkorting krijgen van EUR 40 als je uiterlijk 4 maanden van tevoren jouw reis boekt. Als je aangeeft dat je met twee personen op een kamer wilt slapen en het is mogelijk, dan kunnen we je een bonuskorting geven op je reissom van EUR 40.

Heb je interesse en wil je meer informatie? Klik dan op onderstaande knop en vul je contactgegevens in. Wij nemen dan z.s.m. contact met je op.

Heb je interesse? Klik dan hier

Je plek bemachtigen en je reis boeken doe je door een aanbetaling te maken op onze website van 250 credits t.w.v. EUR 81. Je krijgt dan automatisch hiervan een bevestiging toegezonden.

Tot slot, wat zal je gaan beleven en hoe zal je terugkijken op je reis

Je zult de mooiste plekken van Kiev gaan zien, en kennismaken met Oekraïne en de Oekraïense cultuur. Je zult met gelijkgestemden mannen optrekken, die net als jij op zoek zijn naar een Oekraïense vrouw en waar jij jouw ervaringen mee kunt delen en waar je vrienden mee kunt maken.

Maar het belangrijkste doel van de reis, je zult vele Oekraïense dames gaan ontmoeten en mee kennismaken. En de kans is aanwezig dat jij jouw droomvrouw zult gaan ontmoeten. Mocht dit niet direct lukken, dan is er altijd nog de kans dat het indirect zal slagen. Want tijdens de reis zal door de begeleiding van ons team en doordat je veel contact zult gaan hebben met dames, jouw dating vaardigheden worden verbeterd.

Dit neem je mee naar huis en dit gaat ervoor zorgen dat je beter zult worden hierin. Je zult tegelijkertijd ook beter gaan begrijpen wat je persoonlijk zoekt in een dame en relatie, waardoor je betere keuzes kunt gaan maken en rechter op je doel kunt afgaan.

Samengevat

Je zult dus niet alleen een fantastische tijd kunnen gaan hebben, het zal ook een investering in jezelf en jouw toekomst zijn. Waarin jouw kansen op het vinden van een relatie zowel direct als indirect zal worden vergroot.

 

Wij hopen je te mogen begroeten op onze datingreis.

Met vriendelijke groet,
Het Datingreis team

Oprichter en eigenaar van de relatiebureaus Dating Women Ukraine en Dating Russian Ladies. Mede-auteur van het boek “Finding your Eastern European wife. The path to marital bliss.”

Kantoor- en tourmanager in Oekraïne. Met vele jaren ervaring in de dating- en matchmaking-industrie. Ze staat bekend als heel behulpzaam, vaardig en klantvriendelijk.

Kantoor- en tourmanager in Oekraïne. Ervaring in het communiceren met klanten en het geven van een goede service. Ze is gekwalificeerd, sociaal en klantgericht.Lees meer nieuws uit de categorie: Evenementen

Reacties

Nataliia

 • Geplaatst 18 maanden geleden
Здравствуйте, я зарегистрирована на вашем сайте знакомств не так давно, пока еще ни с кем не переписывалась. Я киевлянка и меня интересует вечер знакомств, как туда можно попасть и когда это состоится? Буду признательна за ответ.

Hello, I am registered on your dating site not so long ago, I have not yet corresponded with anyone. I am from Kiev and I am interested in the dating evenings, how can I get there and when will it take place? I would appreciate the answer.

Aleksandra

 • Geplaatst 19 maanden geleden
Доброго времени суток, милые дамы!
Любая дама нашего агентства может прийти на нашу специально организованную фото сессию в выходные и кто хочет встретить мужчин в этой поездке. Мы хотим предложить вам возможность познакомиться друг с другом, наслаждаясь чашкой чая или кофе.
Что касается вечеров свиданий, то чем больше мужчин примут участие в поездке, тем больше женщин мы пригласим. Прежде всего, мы смотрим список фаворитов мужчин, которые принимают участие в поездке на вечера знакомств. И те женщины, которые имеют возможное совпадение с ними, тех женщин мы и приглашаем. Возраст совершенно не имеет значения! Как все мы знаем, любви все возрасты покорны) Поэтому смело добавляйте мужчин в свои фавориты, будьте активны, знакомьтесь, приглашайте мужчин на вечера знакомств и будьте уверены, что мы пригласим и вас на наш вечер знакомств, когда у вас будет возможное совпадение.

Good day, dear ladies!
Any lady from our agency is invited to come to a gathering that weekend on Saturday afternoon where you can meet the men of this dating trip. It is organized next to our specially organized photo shoot for women. We want to offer you the opportunity so that you can get acquainted with each other while enjoying a cup of tea or coffee.
About the dating evenings, the more men that take part in this trip, the more women we can invite to the dating evenings. First of all, we look at the list of favorites of men who take part in this trip and we will invite those women who have a possible match with one of them. Age doesn't matter at all! As we all know, all ages are submissive to love) Therefore feel free to add men to your favorites, be active, get acquainted, invite men to the dating evenings and be convinced that we will invite you to our dating evenings when you will have a chance on a possible match.

Svetlana

 • Geplaatst 20 maanden geleden
Здравствуйте. Когда же и для кого проводите вечера знакомств? Меня еще ни разу не приглашали....Я так понимаю, молодые в почете

Hello. When and for whom do you do dating evenings? I have never been invited .... I understand that you prefer young women

Elena

 • Geplaatst 21 maanden geleden
Здравтсвуйте! Я хотела бы попасть на вечер знакомств, которые проходят в Киеве! Что для этого нужно с моей стороны? Заранее благодарна, Елена.

Hello! I would like to visit the dating evening which take place in Kiev! What do I need to do for this? Thanks in advance, Elena.

Yulia

 • Geplaatst 35 maanden geleden
Зарегистрировавшись на этом сайте, я буквально сразу начала переписку с одним очень интересным мужчиной. С каждым разом она становилась все увлекательнее, а главное в ней ощущался некий комфорт, и было очень много общих тем. Вскоре мужчина предложил мне встречу, которая намечалась на июнь, сотрудники агенства позаботились обо всем, начиная от поездки в Киев, о жилье, встрече, о переводчике. Честно, я немного волновалась, это естественное чувство) но когда все произошло, волнение ушли. Встреча была очень приятной, непринужденной. Прогулки и общение были просто замечательными. Также я посетила вечер знакомств, где царила дружеская атмосфера, красивое уютное заведение, хорошие люди, музыка, всякие вкусности. Но моё внимание было приковано к мужчине, к которому я приехала познакомиться, и его тоже) В дальнейшем мы продолжаем наше общение. Я хочу выразить искреннюю благодарность за всю проделанную работу коллективом, за возможность познакомиться с моим мужчиной, за заботу и их участие, так, как будто они это делают для себя. Я с уверенностью могу сказать, что этим людям можно доверить такое важное событие как знакомство и встречу со своей второй половинкойWink

After registering on this site I literally immediately started a correspondence with one very interesting man. Each time our communication became more and more fascinating, and the main thing in it was a certain comfort, and there were a lot of common themes. The man offered me a meeting soon, which was scheduled for June. The staff of agency took care of everything: from a trip to Kiev till a housing, a meeting and an interpreter. Honestly, I was a little worried, it's a natural feeling) but when everything happened then the excitement went away. The meeting was very pleasant and relaxed. The walking and socializing were very wonderful. Also I visited the dating evening, where was a friendly atmosphere, a beautiful cozy establishment, good people, music, all sorts of goodies. But my attention was focused on the man to whom I came to get acquainted, and his attention was focused on me) In the future we continue our communication. I want to express my sincere gratitude for all the work done by the team of agency, for the opportunity to get to know my man, for caring and for their participation, like they are doing it for themselves. I can say with confidence that these people can be entrusted with such an important event as meeting and meeting with the soul mateWink
Log uzelf a.u.b. in en schrijf uw reactie


Terug